Termékek Menü
Ön itt jár: > Kezdőlap >

Karrier

Karrier

Nyitott pozíció: Értékesítő

Bővülő csapatunkba olyan munkájára igényes, elhivatott értékesítő munkatársat keresünk, aki magas színvonalon tudja képviselni a cég által forgalmazott termékeket exkluzív áruházunkban. A modern, divatos munkakörnyezetet, és a szükséges tárgyi feltételeket biztosítjuk.

Munkakör, elvégzendő feladatok:
- érkező látogatók köszöntése, tájékoztatása, segítése
- a megvásárolni kívánt termékekről rendelés készítése, majd annak utánkövetése
- kapcsolattartás az ügyfelekkel telefonon és e-mail-ben
- bizonylatok elkészítése (árajánlat, rendelés és számlák kezelése)

Elvárás:
- betöltött 18. év, érettségi
- műszaki affinitás
- bejegyzés mentes hatósági erkölcsi bizonyítvány
- irodai szoftverek felhasználói szintű ismerete (MS Office, Outlook)
- ügyfélkezelő szoftver ismerete (CRM, ERP)
- önállóság, megbízhatóság, rendszerszemlélet
- angol nyelv alapfokú ismerete

Munkakör betöltésénél előnyt jelent:
- hasonló területen szerzett releváns tapasztalat
- angol és/vagy olasz nyelv ismerete
- rugalmasság
- B. kategóriás jogosítvány, (saját autó)

Amit kínálunk:
- családias hangulat
- fiatal, lendületes és sikerorientált csapat
- alkalmazotti jogviszony
- modern, tiszta környezet
- hosszú távú, megbecsült pozíció

Egyéb információ az állásról:
- Munkavégzés helye: 1152 Budapest, Városkapu utca 8.
- Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal kérjük, a karrier@veneziaaruhaz.hu e-mail címre.